Setreshop.com Farkıyla Renklerin Gücü

Setreshop.com renklerin güçlü yansımalarını, cesur kadınların gardıroplarına taşıyor.
 
Setreshop.com’da etkileyici siyah ve beyazın yanı sıra petrol mavisi, turuncu, kırmızı ve toprak tonlarından oluşan iddialı renk skalası ile geometrik desenlerde kullanılan zıt tonlar öne çıkıyor. Sade ve şık tasarımların renklerle hayat bulduğu setreshop.com’da hem ofis şıklığınızı öne çıkartabilir hem de özel günlerinizde seçtiğiniz renklerle cazibenizi gözler önüne serebilirsiniz.
Ulaşılabilir fiyat aralığı ve geniş ürün yelpazesi ile 2011/2012 Sonbahar Kış sezon trendlerini yansıtan tasarımların yer aldığı www.setreshop.com, hızlı ürün teslimi ve farklı ödeme seçenekleri ile gardırobunuzu yenilemeye hazır.
 
 
SETRE 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu Hakkında
Kaliteli ve trendy tasarımlarıyla genç ve kendini her daim genç hisseden kadınlar için koleksiyonlar hazırlayan SETRE, 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda, Paris şehrinden ilham alıyor. Murat Sargın’ın objektifinde hayat bulan SETRE 2011/2012 Sonbahar Kış çekimlerinin stylingi ise, Hakan Öztürk imzası taşıyor. SETRE 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda, oldukça iddialı bir renk skalası göze çarpıyor. Metalik, kırmızı, turuncu, sarı ve mavi gibi canlı renklerin yanı sıra pastel tonlar ve vazgeçilmez siyah, koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor. Kumaşlarda ise, koton ve şifon tuşeler dikkat çekerken, geometrik ve leopar baskılar da kullanılıyor. SETRE 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda, midi boy, kalem ve mini etekler, dik yakalı dar kazaklarla ve ipek bluzlarla kombinleniyor. 70’li yıllardan esinlenen takım elbiseler, maskülen tarzda pantolonlar, blazerlar, her türlü vücut tipine uygun modelleriyle dikkat çekiyor. Gardıropların olmazsa olmazı elbiselerde ise, kemer detayları ve zıt renklerden oluşan tasarımlar öne çıkıyor. Pançolar, bol triko ve hırkalar SETRE 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nun tamamlayıcılarından. Soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak paltolar ve kürkler bu sezon yine ön planda. Derilerle bir arada kullanılan kürklerde, farklı renkler de göze çarpıyor.
Markanın Night Wear koleksiyonunda yer alan özel tasarımlar, gecenin yıldızı olmanız için tasarlandı. İşleme ve kürk detayları ile hayat bulan ürünler www.setreshop.com on-line alışveriş sitesinde beğeninize sunuldu.

0 yorum: