Fashion's Night Out gecesi Adidas


Fashion's Night Out 2012 adidas
 
Bu yıl modayı sokaklara taşıyan adidas Originals, “all Originals represent” diyerek tüm yaya geçitlerini podyuma çeviriyor. Siz de bir anlık bile olsa süper model olmak istemez misiniz? O zaman sizi FNO gecesi İstinye Park ve Nişantaşı adidas mağazalarına bekliyoruz.

Mağaza girişlerine kurulacak all Originals represent alanından geçerken fotoğrafçılara en şık pozlarınızı vermeyi unutmayın. Siz indirimli alışverişin keyfini çıkarırken, fotoğrafınız özel çerçevesi ile hazırlanıyor olacak. 

Gerçek bir moda şovuna ev sahipliği yapacak İstinye Park ve Nişantaşı Mağazalarında, Radio adidas Originals DJ'leri iş başında olacak. İstinye Park'ta Yiğit Gürcihan'ın FakePakt kimliğiyle yayacağı beat'lere karşı koyamayacak, Nişantaşı'nda ise Club Bangkok'tan Onur Yazıcı'nın Indie seçkisi ile yerinizde duramayacaksınız. 

FNO günü adidas'ın sizler için birçok sürprizi olacak. Bu sürprizlerden yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey, sosyal medyada biraz vakit geçirmek!
Radio adidas Originals'ın Facebook ve Twitter hesaplarını takip ederek adidas'tan sürpriz hediyeler ve indirimler kazanabilirsiniz. FNO gecesi ise, Foursquare ile adidas mağazalarında check-in olup size özel indiriminizi anında kullanabileceksiniz. 

0 yorum: