adidas Originals adiSTAR Racer 
 Bir koşu ayakkabısı klasiği sokaklarda yeniden hayat buluyor:
adidas Originals adiSTAR® Racer

1984 Olimpiyat Oyunları  için  tasarlanan ünlü kısa mesafe koşu ayakkabısından ilham alan adidas Originals adiSTAR® Racer  , günlük yaşama, retro bir görünüm ve hız katıyor. Malzeme olarak yumuşak süet deri ve dokuma kumaş kullanılarak üretilen adiSTAR® Racer, üzerinde taşıdığı üç bant ile tam bir klasik.

adidas Originals, son derece şık, tüy kadar hafif ve ince tabanlı  adiSTAR® Racer ayakkabılar ile klasik koşu trendini, günlük hayata taşıyor. adiSTAR® Racer, 1984’te üretilen son derece hafif, düz ve özgün olimpiyat koşusu ayakkabısından ilham alıyor ve üzerindeki üç bant ile gerçek bir klasik olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Spor şıklık ve konforundan vazgeçemeyenlerin tercihi
adiSTAR® Racer, aerodinamik tampon katmanı sayesinde ayağın herhangi bir darbe veya baskı nedeniyle  morarmasını önlemeye yardımcı EVA orta tabana ve kauçuk dış tabana sahip. Klasik süet ve dokuma kumaş kullanılarak üretilen adiSTAR® Racer, spor şıklıktan ve aynı zamanda konforundan vazgeçemeyenlerin tercihi olmaya devam ediyor.

adidas Originals’ın orijinal renklerini yansıtıyor
adidas Originals adiSTAR® Racer ayakkabı serisinde yer alan ayakkabılar, şık görünümleri ve konforlu oluşlarının yanı sıra adidas Originals arşivlerindeki renkleri ile de retro tarzı temsil ediyor. Bordo şarap rengi, canlı mavi, gri ve siyah seçenekleri ile göz kamaştırıyor.

0 yorum: