GEZEGENDEKİ EN TEMİZ OJE LUXYBOX’DAEn seçkin kozmetik ürünlerini güzelliğine önem verenlerle buluşturan Luxybox.com, Türkiye’de bir ilk olan Nail Trick Peel Off Su Bazlı Oje alternatifini sunuyor.
En seçkin kozmetik ürünlerini özel indirimlerle satın alma olanağı sunan Luxybox.com hamileler, aseton kokusundan hoşlanmayanlar, kimsayal ojelere alerjisi olanlar ve çevreye duyarlı herkes için Nail Trick Peel Off Su Bazlı Oje alternatifini sunuyor.
Luxybox.com’dan özel satış fiyatı ile satın alabileceğiniz, Türkiye’de bir ilk olan Nail Trick Peel Off Su Bazlı Oje, sentetik bazlı olmadığı için çıkarılırken bir çözücüye ihtiyaç duymuyor, soyularak çıkabiliyor, uçucu kimyasallar içermediği için kokusuz ve çevre için zararsız. Nail Trick Peel Off Su Bazlı Oje tırnakların ojeliyken bile nefes almasını sağlıyor, en koyu renklerin bile tırnakları sarartmasına izin vermiyor.
Luxybox.com’dan alışveriş edenler ve site tarafından yayınlanan anketleri cevaplayanlar ayrıca LuxyParalar kazanıyor, diğer alışverişlerinde bu LuxyParalar kadar indirim alıyorlar. Luxybox.com’u arkadaşlarına tavsiye edenler ise arkadaşlarının ilk alışverişlerinden 6 TL.değerinde hediye çeki kazanmanın keyfini yaşıyorlar.

0 yorum: