Porselen Sepeti’nin yeni yüzüyle, şıklık sofranızda!Sofralarını ve evlerini stil sahibi, fonksiyonel ürünlerle donatmak isteyenlere müjde! www.porselensepeti.com, yenilenen yüzüyle en özgün tasarımları, porselen ve camın inceliğinden vazgeçemeyenler için sunuyor. Tasarım kadar kaliteye de önem verenlerin vazgeçemeyecekleri bir site olan porselensepeti.com sayesinde mutfak ve dekorasyona dair aradığınız her şey size sadece bir tık mesafesinde. Her keseye uygun ürün çeşitleri ve kampanyalı ürünlerin de yer aldığı www.porselensepeti.com’da, 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sağlanıyor.  

Sitede yer alan tasarımlardan biri çarpıcı renkleriyle hayatınıza keyif katacak olan Rüya Kahve Takımı… 6 adet kahve fincanı ve tabağından oluşan takım, 89 TL’lik fiyatıyla www.porselensepeti.com’da bulunabiliyor. Çay saatleri ise Gökkuşağı Çay Takımı’nın enerji dolu tasarımlarıyla tatlanıyor. Barındırdığı renk armonisiyle 5 çaylarına keyif katan takım, sitede 17 TL’lik fiyatıyla satışta.

 Çay saatlerini tatlandırmak isteyenler de bu şıklıktan www.porselensepeti.com aracılığıyla yararlanabiliyor. Fırından sofraya rahatlıkla taşıyabileceğiniz Tavola Porselen Turta Kabı’nı, 42 TL’lik fiyatıyla hemen sipariş verebilirsiniz.


 Siteden online olarak satın alınabilen bir başka set ise Açelya 12 Kişilik Yemek Takımı. Yine rölyeflerle süslü olan sette çorbalıktan kürdanlığa kadar birçok ürün yer alıyor. Açelya Yemek Takımı’nın fiyatı 311 TL.
 Kahvaltıda yumurta keyfinden vazgeçemeyenler için de lezzeti artıracak bir seçenek bulunuyor. Ateşe dayanıklı Porselen Yumurta Sahanı ile sağlıklı ve şık bir kahvaltı saati yaşanabiliyor. Sahanın küçük boyu 20 TL, büyük boyu ise 25 TL’ye satın alınabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra işlevsel seçenekler de www.porselensepeti.com’da kendine yer buluyor. Bu yönüyle öne çıkan Puzzle Tabak Takımı, evinde farklı tasarımlara yer açmak isteyenleri bekliyor. Set, 60 TL olarak fiyatlandırılıyor.

0 yorum: