setreshop.com ile İlkbahar'da Ofis Şıklığı setreshop.com 2012 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonu ile,
                                                iş günlerinde hem şık hem de renkli bir stil yaratın!   
              

setreshop.com 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, moda severleri cıvıl cıvıl tasarımlar ile buluşturuyor. Trendleri yakından takip eden online alışveriş sitesinde,  iş günlerinde rahatlıkla giyebileceğiniz tasarımlar da sizleri bekliyor.
setreshop.com, 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile farklı duruşunun altını bir kez daha çiziyor. Ofis şıklığının vazgeçilmezi siyah ve beyazın yanında, sezonun çarpıcı renklerinden, turuncu, yeşil, mint, bisküvi ve saks tonlarını da business koleksiyonunda kullanan setreshop.com, modern ve yenilikçi tarzıyla dikkat çekiyor. Blok renklerle detaylandırılmış elbiseler, yaz aylarının olmazsa olmazı denizci grubunda yer alan siyah, beyaz ve lacivert tonlarında etek, elbise, ceket ve pantolonlar, altın rengi aksesuarları ve fiyonk detayları ile göze çarpıyor. İlkbahar aylarında tercih edeceğiniz trençkotlar hem kısa hem de uzun modelleri ile öne çıkarken, sıcak yaz aylarında uçuşan şifon elbiseleri ve tiril tiril bluzları tercih edenler için ise, kısa ceketlerle kombinleyebilecekleri pek çok alternatif yer alıyor.
Ulaşılabilir fiyat aralığı ve geniş ürün yelpazesi ile 2012 İlkbahar Yaz sezon trendlerini yansıtan tasarımların yer aldığı www.setreshop.com, hızlı ürün teslimi ve farklı ödeme seçenekleri ile gardırobunuzu yenilemeye hazır.0 yorum: