24 Saat Boyunca Süper Çekici Kirpikler İçin...


Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor, ödüllü
mascara serisi False Lash Effect Ailesi’ni
genişletiyor… Yeni False Lash Effect 24 Mascara’da False Lash Effect Ailesi’ne
katıldı. Yeni False Lash Effect 24 ile 24 saate kadar dağılmayan, ovalanmaya ve
suya dayanan, göz alıcı ve ayrık duran kirpiklere sahip olun!
 


Etkileyici bakışlara sahip olmak kadınlar için önemlidir. Etkileyici bakışların sırrı da maskara uygulanmış, çarpıcı
kirpiklere sahip olmaktır. Ancak ne var ki, gün içinde maskaranız yavaş yavaş etkisini yitirir ve günün sonunda ilk uygulandığınızda elde ettiğiniz çarpıcı görüntüden eser kalmaz.
Karşınızda False Lash Effect 24! Max Factor’den en
son maskara yeniliği…
 


False Lash Effect 24’ün özel formülü her bir kirpiği kökten uca kadar etkin biçimde sararken;  özel olarak tasa
büyük fırçasi ile kirpiklere daha büyük bir temas alanı sağlıyor; böylece formül kirpikler üzerinde kayıyor ve kirpiklere 24 saate kadar dayanan göz alıcı hacim sağlıyor.


Cesur olun ve kirpiklerinizin görünümünü ruh halinize uygun seçtiğiniz False Lash Effect Ailesi ile değiştirin. False Lash
Effetc Ailesi 3 farklı maskarasıyla, size hayallerinizdeki etkileyici bakışlara sahip olma fırsatı sunuyor. False Lash Effect Ailesi’ni tanımaya ne dersiniz: False Lash Effect’in ilk üyesi False Lash Effect’in büyük fırçası hacim veren formülüyle birlikte hareket ediyor ve kirpiklerinizde hayal bile etmediğiniz bir takma kirpik etkisi yaratıyor. False Lash Effect Fusion, kirpiklerinde %100’e varan dolgunluk ve uzunluk isteyenler için idealken; Max Factor Ailesi’nin yeni üyesi False Lash Effect 24 ile günboyu gözalıcı kirpiklere sahip olabilirsiniz.



Max Factor Global Kreatif Dizayn Direktörü Pat McGrath, Yeni False Lash Effect 24 ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getiriyor: “Ben False Lash Effect Ailesini çok seviyorum, moda haftasında kulisin olmazsa olmazları onlar. Yeni eklenen bu son ürünün 24 saate kadar dayanması beni çok heyecanlandırıyor. Süper kirpikler görünümünüzü baştan sona değiştirir: Gözleri vurgular, daha büyük ve belirgin görünmesini sağlar. Bu nedenle görünümün uzun süre dayanması çok önemlidir. Artık, “False Lash Effect 24” ile dayanması mümkün olacak!


Max factor Makyaj Uzmanı Nur Toktay da Yeni false Lash Effect 24 deneyimini şu sözlerle anlatıyor : “En çok hoşuma giden False Lash Effect 24 sayesinde gün içerisinde, akşama kadar maskarayı yenileme ihtiyacının ortadan kalkması çünkü bu genellikle pıhtılanmaya neden olur. Bu son yenilik kirpiklerin 24 saate kadar dolgun ve birbirinden ayrık görülmesini sağlıyor.
Günboyu maskaranızı tazelemenize gerek kalmadan, 24 saat uzun ve dolgun kirpiklerle büyüleyici bakışlara sahip olabilmek için artık Max Factor Lash Effect 24 Maskara‘yı makyaj çantanızdan ayırmayın. Çünkü, Max Factor False Lash Effect 24 Maskara, bakışlarınızla büyülemek istediğiniz anlar için ideal...
Max Factor False Lash Effect 24 Maskara’nın tavsiye edilen satış fiyatı: 45.50 TL

0 yorum: