BU MAKYAJ SU GEÇİRMİYOR!

BU MAKYAJ SU GEÇİRMİYOR!
Dünya kadınlarının tercihi Golden Rose’un suya dayanıklı ürünleri, 2012 yaz sezonunda da makyaj çantanızın favori ürünleri arasında yerini alacak.
Her yaz olduğu gibi bu yaz da kadınlar tercihlerini dayanıklı ve ağırlık hissi yaratmayan makyaj ürünlerinden yana kullanacaklar. Golden Rose’un suya dayanıklı makyaj ürünlerini plaj modasına uyum sağlamak için kumsalda ve günlük hayatta uyguladığınızda, gün boyu yeni makyaj yapmış gibi hissi uyandıracak.
İyi bir maskara için gerekli olan hacim, kıvrıklık ve uzunluk yaratma özelliklerinin hepsini barındıran Golden Rose Perfect Lashes Great Waterproof Maskara ile gözlerinizi ön plana çıkarmak artık eskisinden çok daha kolay. Özel tasarım fırçası ile kolayca uygulayabileceğiniz Golden Rose Perfect Lashes Great Waterproof Maskara’nın fiyatı 10.70 TL.
Özel ince ucu ile kolayca uygulanabilen ve suya dayanıklı Golden Rose Precision Liner’ı ister kalın ister ince şekilde uygulayabilecek; koyu siyah rengiyle parlaklığını ve dayanıklılığını kaybetmediğini göreceksiniz. Belirgin gözlere sahip olmak için tek ihtiyacınız olan Golden Rose Precision Liner’ın fiyatı sadece 7.50 TL.

Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından, parfümerilerden satın alabileceğiniz Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 yorum: