DÜNYANIN EN İYİ OJELERİNDEN CHINA GLAZE LUXYBOX’DASeçkin kozmetik ürünlerini güzelliğine önem veren kadınlarla buluşturan LuxyBox, dünyaca ünlü oje markası China Glaze’i müşterilerine sunuyor.
LuxyBox, A.B.D’nin en ünlü oje markalarından China Glaze ürünlerini müşterilerine sunuyor. China Glaze ürün yelpazesinde bulunan ojeler geniş renk yelpazesi ile artık LuxyBox.com’da meraklılarını bekliyor.
China Glaze ojeler, bakımına dikkat eden kadınlara geniş ürün yelpazesi ve renk çeşitliği sunuyor. Renkleri ile tüm stillere uygun olan dünyaca ünlü China Glaze ojeler, tüm tırnak uygulamalarında uzun ömür, dayanıklılık ve parlaklık anlamında mükemmek bir sonuç sağlıyor. Şişme ve kabarma yapmayan China Glaze ojeler, DBP, Youlene ve eklenmiş Formaldehyde içermiyor.
Seçkin kozmetik ürünlerini özel indirimlerle satın alma olanağı sunan LuxyBox, cilt bakımından vücut bakımına, kozmetik ve kişisel bakıma dair herkesin ihtiyacı olan dünyaca ünlü markaların ürünlerini sınırsız seçenekler ile kendine değer veren kadın ve erkeklerin hizmetine sunuyor.
LuxyBox.com’dan alışveriş edenler ayrıca LuxyParalar kazanıyor, diğer alışverişlerinde bu LuxyParalar kadar indirim alıyorlar. www.luxybox.com ’u arkadaşlarına tavsiye edenler ise arkadaşlarının ilk alışverişlerinden 6 TL. değerinde hediye çeki kazanmanın keyfini yaşıyorlar.

0 yorum: