Benim Babam Tam Bir Aslan
Babalar günü yaklaşıyor, hediyenize karar verdiniz mi?
Benim babam tam bir Aslan
İlk aşkımız, hayatımızın en önemli erkeği babamızın günü geldi çattı. Onu tabii ki her gün seviyoruz ama en azından yılda bir gün özel olduğunu hissettirmek istemez miyiz? Evoria sizin için burçlarına göre babaları anlatırken, babalarımızın burçlarına uygun hediye önerileri sunuyor.
İşte burçlarına göre babalar ve onlar için hediye önerileri:
Koç Burcu Babası
Ateşli, yerinde duramayan, ilerleyen yaşına rağmen genç görünen, genç davranan kendilerine has fikirleri yaratıcı bir enerjiyle gerçekleştiren etkileyici birini gördünüz, işte o tipik koç babasıdır. Koçlar hükmetme huyu sayesinde ileriki yaşlarında çocuklarının hayatına çok müdahale etseler de, sıcak ve eğlendirici babalardır. Evoria.com’da özel fiyatla bulabileceğiniz Beurer BG 34 Dijital Vücut Yağ ve Su Ölçer Cam Tartı formuna dikkat eden koç burcu babası için ideal bir hediye.
Boğa Burcu Babası
Boğa burcu babaları sevecen, sıcak, sempatik ve sabırlı babalardır. Çocukları için rahat bir gelecek hazırlamak isteyecektirler. Doğal olan her şeyi severler. Sakin yapısı dolayısıyla balık tutmak, kamp yapmak, göl kıyısında bir evde yaşamak, çiçeklerle, diğer bitkilerle uğraşmak, uzun yürüyüşler yapmak hoşuna gidebilir. Doğa aşığı boğa burcu babası için, meşe yosunu, sandal ve gül ağacı ile deniz çamının odunsu kokusunun birleşimiyle ortaya çıkan Kenzo Jungle Pour Homme’u, Evoria.com'dan uygun fiyatla satın alabilirsiniz.
İkizler Burcu Babası
Her an değişip farklı bir kimliğe bürünebilen ikizler burcu babaları; mutlu ise mutsuz, sakinse öfkeli olabilir. Çabuk sıkılan yapısı fazla dramatik davranışlara tahammül edemez. Disiplinci bir baba değildir ama çocuklarla arası iyidir. Baskı yapmadan, arkadaş ve sırdaş olmayı bilen bir babadır. Macerayı seven bu baba çocukların hoşuna gidecektir. İkizler burcu babasının maceracı ruhunu en iyi temsil edecek Davidoff Adventure parfüm ve deodorant setini, Evoria.com’dan indirimle sahip olabilirsiniz.
Yengeç Burcu Babası
Sessiz sakin, nazik, mahzun, evcil ve hassas bir insan olan yengeç burcu babası; görüntüde sert ve aşılmaz olduğu zamanlarda bile karakterinden taviz vermez. Kalbi yumuşak ve sevecendir. Sabırlı yapıları nedeniyle mükemmel baba olurlar. Mükemmel baba yengeç, çocuklarına karşı çok hassas davranacak, onlarla çocukluklarını paylaşacaktır. Çocuk ruhunu kaybetmeyen yengeç burcu babası için Bvlgari Aqva Pour Homme Marine, hem kutusu hem de kokusuyla göz alıcı bir hediye alternatifi. Üstelik Evoria.com’da babalar gününe özel indirimle sunuluyor.
Aslan Burcu Babası
Aslan burcu babasının kibar ve sabırlı görüntüsünün altında her an alevlenmeye hazır mağrur bir kibirlilik ve kendini beğenmişlik vardır. Şefkatle koruyan, hassas bir şekilde seven, aradığı saygıyı gördüğünde karşılığını verecek kadar cömerttir. Terbiye konusunda uzun konferanslar verebilir ve çocuğu yola getirmek için ısrarlı davranabilir. Ama sonunda istediği saygıyı elde eder. Her daim bakımlı görünmek isteyecek aslan burcu babası için uygun bir hediye olacak Attirance Üzüm ve Ardıçlı After Shave Balsam, Evoria.com’dan özel fiyatla bir tık yakınınızda.
Başak Burcu Babası
Maddi, manevi bütün problemlerin üzerinden gelebilecek bir dayanıklılıkları olan başak burcu babaları, dostlarına ve eşlerine sadıktırlar. Aile bağlarını koparmayı sevmezler. Genelde duygularına hakim insanlardır. Çocukları olunca çocuklarına çok düşkün olurlar. Sorumluluklarını ihmal etmez. Zeki ve kültürlü bir baba olarak, çocuklarının dersleriyle öğrenim hayatları boyunca yakından ilgilenir. İleri görüşlü, iç dünyasından dengeli ve huzurlu başak burcu babasının ruhunu, Evoria.com’da uygun fiyat seçeneğiyle sunulan Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme parfüm en iyi şekilde yansıtacaktır.
Terazi Burcu Babası
Terazi burcu babası her şeyi kendi mantığına uydurmakta ustadır. Çekici ve kibar tavrı onun mantık oyunlarına karşı koymanızı zorlaştırır. Oldukça kararsızdırlar, karar verdikleri bir şeyde de kuşkuya kapıldıklarında kararlarını hemen değiştirebilirler. Sakin ve adaletli bir babadır. Çocuklarınız da babalarının çekiciliğine kapılacaklar, tartışmalarından nefret edeceklerdir. Evoria.com’da indirimle sunulan Burberry Sport For Men parfüm, terazi babalarını her daim rahat ve zengin hissettirecektir.
Akrep Burcu Babası
Akrepler yaşamdan ölüme her şeye karşı aşırı bir ihtiras duyarlar. Yenilmek nedir bilmez. Zeka ve duygularını eşit oranda kullanır. Zeki olmaktan öte filozoftur. Masum görünüşlerinin altında akrep öfkesi ve zehirli iğnesi vardır. Sert bir baba, tembelliği affetmez. Çocuklar sahip olduklarının değerini bilmek zorunda. Nazik, müşfik ve komik olabilir ama emredici tavırlarından vazgeçmez. Otoriter akrep burcu babasının rahatlatmak için Beurer MG 158 titreşimli masaj minderi, Evoria.com’un sunduğu babalar gününe özel indirimli fiyatıyla hiç de fena bir hediye olmayacaktır.
Yay Burcu Babası
İdealist, dava peşinde koşan, savaşçı bir insan olan yeneç burcu babası; körü körüne olmasa da hayalcidir, kimse inanmasa bile gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Azıcık bir umudu olduğunda ise hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçecektir. Çocuklar büyükken daha rahat iletişim kurarlar. Daha çok bir arkadaş olacaktır, dışarıdaki özgür yaşamını onlarla paylaşacak ve yalnız kalmak istediklerinde bile yalnız bırakmayacaktır. Özgür ruhlu yay burcu babası için en güzel hediyelerden biri ise, Evoria.com’un babalar gününe özel indirimli ürünlerinden Emporio Armani IL He parfüm olacaktır.
Oğlak Burcu Babası
Oğlak burcu babası gerçek duygularını örtmek için değişik davranışlarda bulunur. Aklı başında yapısının altında macera ve heyecan hayalleri vardır. Kendisine övgüler yapılması hoşuna gider bu pek sık yapılmadığından bu durumda ne yapacağını bilemez ya saçmalar ya da cevap vermekten kaçınır. Yaşlandıkça gençleşirler, gençliğindeki gibi ciddi kalmaz. O tam bir babadır ve onu en iyi Hugo Boss Man parfüm anlatacaktır. Hugo Boss’un her zevke hitap eden parfümleri Evoria.com’da özel indirimlerle satılıyor.
Kova Burcu Babası
İnsanlara genel bir sevgisi olan kova burcu babası, basit ya da bencil değildir. Kendi duygularını göstermek istemese de başkalarının duygularını anlamaya çalışır. İyi bir dinleyicidir. Çocuklarının problemleri ne kadar çocuksu ve hayal ürünü olursa olsun onlarla ilgilenecektir. Çocukların matematik dersleriyle başları belada olmayacaktır muhtemelen çünkü problemleri çözecek bir babaları olacaktır. Vaktinin çoğunu çocuklarına harcayan kova burcu babası için, zamandan tasarruf etmesini sağlayacak Rowenta TN5030 Islak/Kuru Precision Saç Kesme Makinesi,  sevindirici bir hediye alternatifi olabilir ve Evoria.com’dan indirimli fiyatıyla satın alınabilir.
Balık Burcu Babası
Balık burcu babaları hassas, çekingen, güvenilir ve hayalcidirler. Hayalcilikten sıyrılıp, keskin zekalarını kullanmayı denediklerinde başarı onlar için kaçınılmazdır. Sanatsal yetenekleri fazladır. Ön yargılı değildir, düşünceli ve anlayışlıdır. Hayalci ve masalcı bir baba çocukların hoşuna gidecektir. Gezmeler, kültürel faaliyetler, spor eğlenmek için ne varsa çocukları ile birlikte denemekten kaçmayacaktır. Gezmeyi seven balık burcu babasının her daim yanında taşıyabileceği, Evoria.com’da özel fiyatla satışta olan Braun 340S gibi bir şarjlı tıraş makinesine ihtiyacı olacaktır.

Burçlara göre babalar hakkında daha fazla bilgi için Evoria Magazin’i okuyabilirsiniz. Babanız için en güzel hediyeyi en uygun fiyata www.evoria.com’da bulabilirsiniz.

0 yorum: