Kanz’dan Babanızla Olan Hatıralarınıza HediyelerBir çocuk için belki de en güzel hediye babasıyla yaşadığı, hayatına yer etmiş o çok özel hatıralardır. Bu babalar gününde, babanızla yaşadığınız birbirinden güzel anılarınızı paylaşmaya ne dersiniz? Kanz Türkiye facebook sayfası babasıyla yaşadığı en güzel hatıraları paylaşanlara, Kanz Club Card’larına yüklenmiş 10 TL hediye ediyor. 

Kanz Türkiye facebook sayfası hatıra defterini bu kez babalar günü için açıyor. 17 Haziran’a kadar babasıyla yaşadığı hatıraları paylaşanlar Kanz Club Card’larına yüklenmiş 10 TL kazanma şansı yakalıyor. Kanz Club Card’ları olmayanlara ise, adlarına 10 TL yüklenmiş kart gönderiliyor.
Babalarımız kimimizin ilk kahramanı, kimimizin ilk arkadaşı, kimimizin sırdaşı... Siz de hayatınızdaki en önemli insanlardan biri olan babanızı babalar gününde sevindirmek istiyorsanız Kanz Türkiye facebook sayfasını ziyaret edin.
Kanz Club Card avantajlarını yakalayın!
Kanz Club Card ile Kanz ve S&D mağazalarında yapacağınız her alışveriş kazandırıyor. Ayrıca Kanz Club Card sahiplerine özel indirimler ve avantajlar yıl boyu devam ediyor. Siz de Kanz Club Card sahibi olmak için kanz.com.tr’den hızlıca başvurunuzu yapabilirsiniz: http://www.kanz.com.tr/tr/KanzClubCard/0 yorum: