REEF'DEN EN YUMUŞAK TABANLI TERLİKLER: CUSHION COLLECTION

 


 

 “Cushion Collection” şimdiye kadar üretilen en yumuşak tabanlı terlikler ile şıklığı ve rahatlığı birleştiriyor.
Konforu ve modayı bünyesinde birleştirerek, kaliteyi, rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan Reef, ileri teknolojiden faydalanarak hazırladığı “Cushion Collection” ile şimdiye kadarki en yumuşak tabanlı terlikleri sunuyor.
Bakteri üretmeyen, ısı geçirmeyerek ayak sağlığınızı düşünen ve doğaya saygısı ile bilinen EVA teknolojisi ile hazırlanan koleksiyon; hem şıklık hem de konforu bir arada sunuyor. “Cushion Collection” terlikleri, dayanıklı kauçuk taban ve polyester dokumanın verdiği ultra yumuşaklık hissi ile ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz kadar rahatlık sağlıyor. Ayak yapısına uygun olarak geliştirilmiş anatomik kemer desteği ayağı koruyarak rahatlık veriyor. Rahatlığı ararken estetiklikten ve modadan ayrı kalmak istemeyenler “Cushion Collection” ile bu yaz adeta bütünleşiyorlar. Ayak ağrılarını ve şişmelerini önleyen bu benzersiz terlikler, 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda 5 farklı model alternatifi ile yer alıyor.Reef Skinny Cushion

İnce kesim modeli ile estetiği ayaklarınıza taşıyan Reef Skinny Cushion; üç farklı renkten oluşarak şık bir görünüm sağlıyor.

Reef Casual Cushion

Üç farklı modelinin de tarzlarının rahatlıkla buluştuğu Reef Braided Cushion serisi, ayaklara verdiği konfor ile surf sporunun tadına vardırıyor.
 

Reef Braided Cushion

Capcanlı dört rengiyle estetiğin rotası Reef Braided Cushion, yumuşak tabanının rahatlığı ile surf sporcularının vazgeçilmezi haline

Reef Active Cushion

Klasikleşmiş Reef ruhunun izlerini taşıyan Reef Active Cushion’ın spor tarzı; siyah ve kahverengi olarak ana renklerden oluşurken, soft renkler ile de bütünleşiyor.
 

Reef Star Cushion

Parıltılı renklerinin cezbediciliği ile Reef Star Cushion, 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun gözdesi oluyor.


0 yorum: