Tatilde müziğin ritmini Urbanears Plattan kulaklık ile hissedinİsveçli kulaklık üreticisi Urbanears tarafından üretilen Plattan, yenilikçi özellikleri ve benzersiz performansı ile dikkat çeken mükemmel bir klasik görünümlü kulaklık.

Esnek ve dayanıklı malzeme yapısı sayesinde katlanabilen ve taşıması son derece kolay olan Urbanears Plattan’ın deri ile kaplanmış konforlu yastıkları, hem müziğin dışarıdan duyulmasını hem de dış ortamdaki seslerin müziğe karışmasını engelliyor. Urbanears Plattan’ın 120 cm’lik kumaş kordonu, hareket özgürlüğü sağlarken, ‘Control Talk’ özellikli mikrofonu ile cep telefonu görüşmeleri de gerçekleştirilebiliyor.
Kordon üzerinde yer alan uzaktan kumanda ile oynatma, durdurma gibi işlemler kontrol edilebildiği gibi, telefon görüşmesi başlatılabiliyor ve sonlandırılabiliyor. ‘ZoundPlug’ adı verilen özellik ise iki Urbanears Plattan’ın birbirine bağlanabilmesini ve iki kişinin tek bir müzik çalar üzerinden müzik dinleyebilmesini sağlıyor.

Farklı renk seçenekleri bulunan, 3.5 mm’lik altın kaplama stereo fişi piyasadaki pek çok müzik çalar ve telefonla uyumlu olan Urbanears Plattan, dünyanın en iyi kulaklık setlerini ve aksesuarlarını bir araya getiren kulaklik.com’dan, 2 yıl garantili olarak, 159 TL’ye satın alınabiliyor. 

 

Urbanears Plattan Teknik Özellikler

• Sürücüler: 40 mm
• Frekans Aralığı: 20-20 kHz
• Maximum Güç: 50 mW
• Hassaslık: 115 dB
• Direnç: 60 Ohm

0 yorum: