Myla ile yeni yıl romantizmi ince detaylarda gizli…        İngiliz lüks iç giyim markası Myla’nın yeni yıla özel sunduğu koleksiyon, Harvey Nichols mağazalarında adeta romantizmi yaşatıyor.

Dantelin masumiyeti ve yeni yılın tartışmasız en çekici rengi olan vişne çürüğünün tonları Myla’nın yeni yıl koleksiyonuna esin kaynağı oluyor. Dış giyimi kadar iç giyimine de önem veren kadınlar, Myla’nın farklı dokulardaki iç çamaşırı tasarımlarıyla harikalar dünyasında yolculuğa çıkıyor. İngiliz asaletini yansıtan dantellerin saten kumaşlara nakış gibi işlendiği nar çiçeği renkli modeller, kadının en gizli kalkanı olarak hayat buluyor. Feminen dokunuşların ağırlıkla hissedildiği jartiyerler ise kar taneleri ve siyahın gizemli havasının yansıtıldığı iç çamaşırı kombinlerinde ölümsüzleşiyor. Egzotik sıcaklığıyla gece boyunca baştan çıkarıcı karakterini vurgulamak isteyenler, filizi tonundaki diyafram dekolteli jartiyer takımı tercih ediyor.
Myla’dan yeni yıl gecesine dair minik ipuçları…
Yılbaşı gecesinde her ortamda dikkatleri üzerine çekmek isteyenler, siyah transparan bluzlarla kombinlenen Myla’nın Layla Balcony Brazilian Thong adlı büstiyer kesimli sutyenlerini tavsiye ediliyor. 
Özel gecede dekolteli bir gece elbisesi tercih edecek bayanlara markanın V hatlı Bailey White High Apex Bra modeli öneriliyor.
Yılbaşına kırmızı bir iç çamaşırıyla girmenin uğur getireceğine inananlar ise kırmızı çiçek desenli Devon Lipstick Soft Bra iç çamaşırını tercih etmeli...


0 yorum: