YENİ YILA GERİ SAYIM BAŞLADI GOLDEN ROSE, YILBAŞI GECESİ İÇİN RENKLERİ MODERNLEŞTİRİYOR

 

Yılbaşı gecesi bordonun çekiciliği, siyahın asaleti ve buzlu pırıltılar ile romantizmin tınılarını yansıtacaksınız. Sonbahar-Kış sezonunda pastel bir ritim tutturan Golden Rose’un buzlu pırıltıları ve metalik mücevher tonlarıyla yılbaşında, gecenin en çekici kadını olacaksınız.
Golden Rose, yılbaşı gecesi için sezonun makyaj modasını taşıyan makyaj trendleri belirledi. Pırıltılar ile birlikte gelen soft renklerin yanı sıra, metalik bir etki yaratan canlı renkler ile nefes kesici modern gölgeler ve çarpıcı renklerle yılbaşı gecesi sofistike bir görünüm yakalayabilirsiniz.
Yeni sezonda 30’ların zarafetini altın pırıltılar ve metalik renklerle yansıtan Golden Rose ürünleri ile yapacağınız yılbaşı makyajınızda, cildinize taze ve ışıltılı bir görünüm kazandırarak en etkili adımı atmış olacaksınız. Unutmayın, kusursuz bir cilt her zaman makyajınızı olduğundan daha dikkat çekici gösterir.
Kusursuz makyajın olmazsa olmazı kapatıcılar, göz çevresindeki kusurları örtmek için en etkili çözüm. Golden Rose Liquid Concealer ve Golden Rose Stick Concealer kapatıcı özellikleri ile göz çevrenizi aydınlatacak ve bakışlarınıza canlılık kazandıracak. Golden Rose Liquid Concealer 15.40 TL ve Golden Rose Stick Concealer 8.90 TL’ye satışa sunuluyor.
Golden Rose Powder Blush’ın kadifemsi ve yumuşak yapısı ile elmacık kemiklerinizi vurgulayarak, yılbaşı makyajınızın kusursuz olmasını sağlayabilirsiniz. Doğal tonlardan sedefli, parlak ve yoğun renkli tonlara kadar geniş renk seçeneğine sahip Golden Rose Powder Blush’a 17.70 TL ‘ye sahip olabilirsiniz.
Yılbaşı Makyajınızda Canlı Gözler
Nötr ve pırıltılı renk seçeneklerinden oluşan Golden Rose Wet-Dry Eyeshadow, aynı palette 4 farklı tonda rengi ile yılbaşı makyajınızda gözlerinize canlı ve parlak bakış kazandıracak. Daha etkili bir görünüm elde etmek istiyorsanız, alt göz kapağınızın içine de ten rengi kalem çekerek daha derin bakışlar yaratabilirsiniz. Yoğun dokusu ve 7 farklı renk seçeneğiyle Golden Rose Wet&Dry Eyeshadow’a 30.30 TL’ye sahip olacaksınız.
Simli Eyeliner ile Etkili Bakışlar
Yılbaşı gecesi gözlerinizde canlı bir etki yaratmak istiyorsanız Golden Rose Metallic Style Liner’ı üst göz kapağınıza uygulayabilirsiniz. Gözleriniz gece boyunca zamandan etkilenmeden dikkat çekici bir görünüm kazanacak. Yeni yıla girerken gece boyunca gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak Golden Rose Metallic Style Liner’ın fiyatı sadece 12.00 TL.
Yılbaşı gecesi için yapacağınız göz makyajında, dilediğiniz kadar cesur olabilirsiniz. Golden Rose’un feminenliği ve dikkat çekici bakışları ön plana çıkaran yeni ürünü Golden Rose Sexy Black Maskara, kirpiklerinize bambaşka bir boyut kazandırarak manyetik bakışlara sahip olmanızı sağlayacak. Yoğun siyah rengi ve kirpiklerinizi her açıdan yakalayabilen asimetrik fırçası sayesinde kirpiklerinizi bakışlarınızın önüne geçirecek Golden Rose Sexy Black Maskara’nın fiyatı 17.75 TL
Yeni Yıla Girerken Şarap Tadında Dudaklar
Yılbaşı partilerinin geleneksel rengi kırmızı ile parti ışıklarının altında dikkat çekeceksiniz. Yeni yıla girerken kusursuz cilt makyajınızı Golden Rose Ultra Rich Color Creamy Lipstick’in 50 numaralı şarap bordosu rengiyle, dudaklarınız gece boyunca iddialı görünümünüzü koruyacak. Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick’in fiyatı 12.00 TL
Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından, parfümerilerden satın alabileceğiniz Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
0 yorum: