Kerastase 24 Karat Lüksünü Yaşatacak Yeni Serisi ile Karşınızda


 

Kerastase 24 Karat Lüksünü Yaşatacak Yeni Serisi ile Karşınızda
Kérastase 24 karat lüksünü yaşatmak için efsanevi yağların yeni serisini sunuyor.
Bugün, Kérastase’ın efsanevi yağı Elixir Ultime, güzellik yağları içeren saç banyosunu ve eşsiz saç maskesini ve sunmaktan gurur duyar. Tüm saç tipleri için uygun olan bu yeni bakım serisi saça altın ışıltısı kazandırır, saçı besler ve korur.
Lanse edildiği günden beri, Kérastase’ın yıldız ürünü haline gelen Elixir Ultime, kuaförlerin vazgeçilmezi aynı zamanda birçok ünlünün ve dünya çapındaki birçok kadının güzellik ikonu haline gelmiştir.
 

GÜZELLİK YAĞI İÇEREN SAÇ BANYOSU

Değerli yağların yoğun bileşiminden oluşan saç banyosu, saçları ağırlaştırmadan derin, nazik bir bakım sunar. Özel formülü ile saç derinlemesine beslenir. Eşsiz bir parlaklık ve ışıltı kazanır. Muhteşem parfümü eşsiz bir ritüel sunar.
Silikon ve paraben içermez.
250 ml-65TL*
GÜZELLİK YAĞI İÇEREN SAÇ MASKESİ
Haftalık olarak uygulanan yoğun bakım için değerli yağların birleşiminden oluşur. Normal saçlar için yoğun besleyici özelliği sayesinde saçlar canlılık kazanır. Kremsi yapısı ve büyüleyici parfümü saça ipeksi dokunuş ve muhteşem bir koku kazandırır.
200 ml- 115TL*
 
Yeni 24 Karat Salon Ritüeli

Kérastase, kendini şımartmak isteyen kadınlara yeni 24 Karat Salon Ritüeliyle, Elixir Ultime’in büyüleyici dünyasını 24 Karat lüksünde yaşatıyor.  Sadece Kérastase Danışman Kuaförleri’nde uygulanan bu salon ritüeli, saçı güzelleştiren ve besleyen 3 değerli Elixir Ultime saç bakımının karışımıyla uygulanıyor.
24 Karat Ritüeli, Elixir Ultime Saç Banyosu’nun iki defa uygulanmasıyla başlar. Daha sonra saç tipine uygun Elixir Ultime Yağ, bir kase içinde Elixir Ultime Saç Maskesi ile karıştırılır.
Bu yoğun bileşim, spatula ile tutam tutam ayrılmış saçlara uygulanır ve nazikçe masaj yapılarak durulanır. Ritüel saç ihtiyacına yönelik olan Elixir Ultime Yağ ile sona erer. (Elixir Ultime Grand Crus  Koleksiyonu’ndan, tüm saç tipleri, boyalı saçlar, yıpranmış saçlar ya da normal ve hassas saçlar için)
 

24 Karat Salon Ritüeli, zengin bakım sağlayarak, saçlara ipeksi dokunuş ve altın ışıltısı kazandırır.

0 yorum: