Acil yardım isteyen saçların tek ihtiyacı..Benzersiz yoğun bir içeriğe sahip olan Ecocare Keratinli Acil Bakım Saç Kremi, yıpranmış ve mat saçları onarırken, canlılık da veriyor.


Türkiye’de doğrudan pazarlama sektörünün ilk ve en önemli temsilcileri arasında bulunan Petra, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Petra’nın Ecolinn markalı bakım ürünlerinden oluşan Ecocare serisine yeni eklediği keratinli acil bakım saç kremi, yenilikçi özellikleriyle yaşadığı çevreye saygılı, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiren bilinçli tüketicilerin ilk tercihi olmaya aday.

Ecocare Keratinli Acil Bakım Saç Kremi’nin en önemli özelliklerinden biri, saçın doğal yapısında da bulunan keratin içermesi. Doğal bir mucize olan keratin, saçın nem tutucu özelliğini artırarak yumuşamasını sağlıyor. Keratin ayrıca kalıcı şekil verme veya boyama işlemlerinden sonra saç tellerinin üzerinde onarıcı etki yaparak saçın protein yapısını da düzeltiyor. Bu ürün de benzersiz yoğun bitkisel içeriğiyle saçı dış etkenlerden, kimyasal işlemlerden ve ısı veren şekillendiricilerin tüm zararlarından koruyor.

Saçın yapıtaşı olan keratin proteini sayesinde, saça bakım yaparken, tellere işleyerek saçı koruyan; saçın daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayan ürünün besleyici ve nemlendirici özellikleri de bulunuyor. Ürün, saçın elektriklenmesini önleyerek kolayca taranmasına ve şekil almasına da yardımcı oluyor. Her saç tipine ve günlük kullanıma uygun olan Ecocare Keratinli Acil Bakım Saç Kremi’nin formülünde bulunan ısırgan otu özü, cansız, mat ve yıpranmış saçları onarmanın yanında saça canlılık da veriyor.

Türkiye’de Petra tarafından satışa sunulan ürün, 400 ml’lik ambalajda, 29 TL fiyat etiketine sahip.

0 yorum: