Birth Collection

SEVDİKLERİNİZE ÇAKRA MÜCEVHER HEDİYE EDİN!

Spiritüel öğretilerden oluşan tasarım markası Kamalaya, yeni yıl armağanları için, özgün yoga sembollerinden kapsayan “Birth Collection” ile farklı alternatifler sunuyor.

Gümüş üzerine altın kaplama olarak tasarlanan “Birth Collection” serisinde, her birinin özel anlamı olan ürünler, vücuttaki yedi çakrayı, meditasyon oturuşunu ve om işaretini temsil eden sembollerden oluşuyor. Her mücevher anlamını içeren açıklayıcı kartlar ile satışa sunuluyor. Her çakranın, vücuttaki yeri, isminin anlamı, elementi, temel ilkesi, içsel durumu, burcu, değerli taşı gibi detaylı bilgiler çakranın kimlik kartında belirtiliyor.

İsmini, insan zihninin aydınlanmasını sembolize eden “lotus çiçeği diyarı”ndan alan Kamalaya, ana teması spiritüel öğretiler olan takılarını “özün, bedende hayat bulmuş hali” olarak tanımlıyor. Farkındalığın, aydınlanmanın ve spiritüel değerlerin ön plana çıktığı yeni yıl için, Kamalaya Design en uygun hediye alternatiflerini sunuyor.

BİRTH COLLECTION

· Öz : Evrenin özü, en kutsal mantra Om sembolü

· Yakaza : Farkındalığı artıran meditasyon sembolü

· Çakralar :

o Toprak - Muladhara Çakra

o Tutku - Svadhistana Çakra

o Maya – Manipura Çakra

o Aşk – Anahata Çakra

o Titreşim – Vishudda Çakra

o Ay ve Güneş – Ajna Çakra

o Birlik – Sahasrara Çakra

Satış Noktaları:

CİHANGİR YOGA Adres: Meclisi Mebusan Yokuşu, No:15, Kat 4, Cihangir - İstanbul Tel: +90 212 243 1993 Adres: Çayır Caddesi,No:65 (Migros içi), İstinye - İstanbul Tel: +90 212 277 1190

MÜGE NY Adres: Abdi İpekçi Cad. No: 20/4 Deniz Apt. 34367 Nişantaşı - Şişli / İstanbul Tel - Fax: +90 212 241 5910

www.kamalayadesign.com

0 yorum: