Erkeklere müjde: Dockers indirimde..
Dockers® 2011 -2012 Sonbahar – Kış sezonu ürünlerinde % 50’ye varan indirimler 6 Ocak 2012’de başladı. Hemen bir Dockers® mağazasına uğrayın, fırsatı kaçırmayın! Özellikle de yeni nesil Dockers® Alpha Khaki’lerle henüz tanışmadıysanız indirimli ürünler tükenmeden önce harekete geçmelisiniz.
Dockers® tutkunlarının heyecanla beklediği indirim günleri başladı. 6 Ocak tarihinden itibaren başlayan Dockers® ürünlerindeki %50’ye varan indirimlerle gardırobunuzdaki eksikleri tamamlayabilir; hem bu sene hem de gelecek sene için iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Dockers®’ın 2011- 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonundaki hepsi birbirinden havalı indirimli ürünler tükenmeden bir Dockers® mağazasına uğramakta fayda var!
Yeni Dockers® Alpha Khaki’lerle henüz tanışmadıysanız, acele edin…
Kış sezonun büyük sürprizi Dockers® Alpha Khaki’ler oldu. Yeni nesil erkekler için dizayn edilen bu yepyeni khakiler, daha genç, daha fit ve daha trendy bir görünüm çiziyor. Dockers®, klasik modellerinden çok farklı olan yeni nesil Alpha Khaki’leri henüz keşfetmediyseniz, indirimli ürünler tükenmeden önce harekete geçmelisiniz.
Dockers® Sonbahar Kış Koleksiyonunda daha çok seçme özgürlüğü sunuyor
Smart casual tarzı benimseyen modern erkeklerin markası Dockers®, Sonbahar Kış 2011 koleksiyonunda, militer köklerinden aldığı güçlü çizgilerle öne çıkıyor. Yepyeni modellerle Khaki ve Kargo pantolon koleksiyonunu genişleten Dockers®, erkeklere daha çok seçme özgürlüğü sunuyor. Khaki gömlekler, ekose desenli yün gömlekler, yün kazaklar ve hırkalar, bereler, atkılar ve maskülen tasarıma sahip sırt çantaları ile Dockers® bu sezon da erkeklerin vazgeçilmezi olacak.0 yorum: