Tchibo ile Sağlıklı YaşamTchibo ile her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta:
Sağlıklı Yaşam

Yenilenmek ve rahatlamak için farklı alternatifler, Tchibo’nun zindeleştiren yeni teması “Sağlıklı Yaşam”da…
Yeni temada, Almanya’nın ünlü profesörlerinden Prof. Dr. Dietrich Grönemeyer’in güçlü eklemler ve sağlıklı bir kalp için ipuçlarını da sunuluyor.

Her hafta değişen teması ile hayata dair pratik çözümler sunan Tchibo, beden sağlığına önem verenler için pek çok farklı ürünü birarada sunuyor. Sağlığına özen gösteren herkes için yaşam kalitesini artıracak farklı ürünler sunan Tchibo’nun “Sağlıklı Yaşam” teması, 16 Ocak Pazartesi’den itibaren Tchibo.com.tr online alışveriş noktasında, 18 Ocak Çarşamba’dan itibaren ise tüm Tchibo mağazalarında sizleri bekliyor.

Beden sağlığı için pek çok yaratıcı ürünün bulunduğu temada; elektrikli sırt ve bel ısıtıcıları, ecza dolabı, eldiven, hava nemlendiricileri, banyo yağı seti, çorap setleri, atletler, polar ceket ve termo pantolon, eldiven, külot setleri ve sütyenler, rahatlama yastığı, elektrikli battaniye, boyun yastığı, ortopedik sandalye, adım sayar, termo çizme, boyun masaj aleti, tüy kesici ve sırt kaşıma aleti dikkat çekiyor. Tchibo’nun “Sağlıklı Yaşam” temasında fiyatlar 14,95 TL’den başlıyor.


Witten/Herdecke Üniversitesi’nde Radyoloji ve Mikroterapi eğitimine sahip Prof. Dr. Grönemyer, özellikle sırt ve eklem sağlığı için en önemli unsurun egzersiz yapmak olduğuna dikkat çekiyor. Grönemyer, egzersizleri keyifli hale getiren ürünlerle birlikte yapılan 10 dakikalık egzersizlerin sırtta ve eklemlerde oluşan ağrıları engellerken aynı zamanda ağrılara neden olan stresin de etkilerini azalttığını belirtiyor.

0 yorum: