Bitmek bilmeyen soğuklara sıcacık Twigy’ler eşlik eder!


Twigy, bir yandan ılık bahar günlerine hazırlık yaparken, diğer yandan da devam eden serin günleri unutmuyor. Yeni koleksiyonunda, Türkiye distribütörü olduğu DeFonseca markasının birbirinden sevimli modelleriyle Twigyseverleri ısıtmaya devam ediyor. 

Hem konforu hem şıklığı bir arada sunan Twigy’nin yeni koleksiyonunda sade modelleri tercih eden Twigyseverler için düz, çizgili, ekose ve pötikare desenli ürünler bulunuyor. Polar, miflon, havlu ve keten malzemelerle üretilen modellerin tabanlarında ise kullanım süresini uzatmak amacıyla plastik veya keçe malzemeler kullanılıyor. Birbirinden sempatik modellerin yer aldığı koleksiyonda en çok ilgi çekecek ürünlerden bir tanesi de havlu dokulu parmak arası banyo terlikleri. Kaydırmaz tabanlı bu modellerin bir diğer özelliği ise çamaşır makinesinde yıkanabiliyor olmaları...
Konforundan ödün vermeyenlerin, şıklığını evlerinde de sürdürmek isteyenlerin  beklentilerini sunduğu geniş yelpazeyle karşılayan DeFonseca ürünleri, Twigy mağazalarında Twigyseverleri bekliyor.

Tüm ürünler Twigy mağazaları ve www.zizigo.com’dan alınabilir.

0 yorum: