Matraş’la güçlü bir stil elinizde


Matraş’ın deri eldivenleri soğuk kış günlerinden korunurken asaletinden ödün vermek istemeyen kadın ve erkeklerin stil sırrı. Yumuşacık hakiki deriden, el işçiliğiyle hazırlanan eldivenler, sıcak tutan iç astarları ve kürk detaylarıyla stil sahibi kadın ve erkeklerin kar fırtınalarında bile şık görünmesini garantiliyor. 
Matraş’ın 65 yıllık usta elleri, soğuk havalardan zarafetle çıkan mükemmel eldivenleri tasarladı. Yumuşacık hakiki deriden, el işçiliğiyle hazırlanan Matraş eldivenler, sıcak tutan iç astarları ve kürk detaylarıyla stil sahibi kadın ve erkeklerin kar fırtınalarında bile şık görünmesini garantiliyor. Bu soğuk rekabetin galibi her zaman Matraş eldivenleri oluyor.

Matraş, şıklığın ayrılmaz parçası olan deri giysi, ayakkabı ve aksesuarlara sahip olmayı isteyen herkesi, mağazalarına ve www.matras.com adresindeki sanal mağazasına davet ediyor.
Matraş’ı sosyal medyada www.facebook.com/matrasderi adresinde Facebook’tan ve www.twitter.com/matrasderi adresinde Twitter’dan takip edebilirsiniz.0 yorum: