Çantanıza dokunabilir miyim?Bu çantaları kullanırken dikkat edin kıskanılabilirsiniz! Zira Matraş’ın resort koleksiyonu çantaları tam bir arzu nesnesi! Görende dokunma isteği yaratan çantaların, lüks ve stil terazisinde ağır geldiğini söyleyelim. Tote, drawstring ve kare el çantası modelleri bulunan çantalar siyah, kahve ve gri renklerinde ve leopar deseninde yumuşacık malzemelerden hazırlanmış. Deri kısımlarında hakiki birinci sınıf malzeme kullanılan resort koleksiyonu çantaları, altın rengi metal künye, zincir ve fermuar gibi detaylarla zenginleştirilmiş.

Bu çantaları kullanırken dikkat edin kıskanılabilirsiniz! Zira Matraş’ın resort koleksiyonu çantaları tam bir arzu nesnesi! Görende dokunma isteği yaratan çantaların, lüks ve stil terazisinde ağır geldiğini söyleyelim.
Tote, drawstring ve kare el çantası modelleri bulunan çantalar siyah, kahve ve gri renklerinde ve leopar deseninde yumuşacık malzemelerden hazırlanmış. Deri kısımlarında hakiki birinci sınıf malzeme kullanılan resort koleksiyonu çantaları, altın rengi metal künye, zincir ve fermuar gibi detaylarla zenginleştirilmiş. Bu dokunulası çantalar tüm Matraş’lar gibi, birinci kalite el işçiliğine sahip olduğunu da elbette ilk bakışta kulağınıza fısıldıyor.
Matraş, şıklığın ayrılmaz parçası olan deri giysi, ayakkabı ve aksesuarlara sahip olmayı isteyen herkesi, mağazalarına ve www.matras.com adresindeki sanal mağazasına davet ediyor.
Matraş’ı sosyal medyada www.facebook.com/matrasderi adresinde Facebook’tan ve www.twitter.com/matrasderi adresinde Twitter’dan takip edebilirsiniz

0 yorum: