“ULTRA FEMİNEN" KRYOLAN MAKYAJINIZ İLE BAHARI ERKEN YAŞAYIN


Dünyanın bir numaralı makyaj markası KRYOLAN, günlük hayatta kullanılabilen doğal içerikli ürünlerinde 2012 ilkbahar – yaz moda renklerini belirledi.
 Sadece sinema ve tiyatro yıldızlarının değil, kendilerini yıldız hissedenlerin de vazgeçilmez markası haline gelen KRYOLAN, cilde uyumlu doğal içeriği ve anti alerjik yapısı ile yeni sezon renklerini ve makyaj trendlerini açıkladı…
 New York’lu profesyonel makyaj sanatçısı Yuko Takahashi, KRYOLAN için 2012  ilkbahar – yaz makyaj trendlerini açıkladı.  
Görünen o ki; bu sezon çevremizde çok daha feminen ve renk oyunlarının olduğu makyajları ile dikkat çeken “Ultra Feminen” KRYOLAN kadınlarına rastlayacağız…
 Doğal görünümlü, kusursuz kapatıcılıkta fondöten ve kamuflajların olmazsa olmazı, KRYOLAN High Definition serisi sayesinde; ciltte sağlanan pürüzsüzlük ve  yumuşak tonlarla renklendirilmiş dudaklar ile, kadınlar daha çekici ve çok  daha bebeksi görünecek.
 Kryolan’nın mat göz farlarındaki, canlı pembe ve bej-kahverengi kombinasyonu, turuncu gölgeler ile daha dikkat çekici ve vurucu bakışlar yaratacak.
Smokey Eyes’ ın yazlık vesiyonu olan bu tutkulu göz makyajına, New York’lu profesyonel makyaj sanatçısı Takahashi, ‘Flirty Eyes’ adını taktı.
 Kaşların da, Kryolan Eyebrow Powder ile iyice ortaya çıkarıldığı bu sezon makyajında, yüz kontürü turuncu allıkla belirginleşiyor.
 Bu sezon takma kirpiklerin hakimiyetinin devam ettiği makyajda, tutkulu bakışların masumiyetini siz de yakalayarak ‘Ultra Feminen görünebilirsiniz…
Yeni şubesini Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da açan KRYOLAN; 750’den fazla renk, 16 binden fazla ürün çeşidi ile dünyanın en çok tercih edilen makyaj markası olması ile dikkat çekiyor.


0 yorum: