Evlilik Hazırlığı Yapanlara PENELOPE'den Silky Yorgan


PENELOPE Silky Yorganlar, Evlilik Hazırlığı Yapan Gelin Adaylarını Bekliyor

GELİN KADAR GÜZEL…


 Türkiye’de yastığın ve yorganın markası PENELOPE, evlilik hazırlığı yapan çiftler için şık ve kaliteli seçenekler sunuyor. Ultra yumuşak PENELOPE Silky yorganlar, uykusuna ipeksi bir boyut katmak isteyen gelin adaylarını bekliyor…

Uyku sağlığına önem verenlerin ilk tercihi PENELOPE, evlilik hazırlığı yapanlar için cazip seçenekler sunuyor. En şık ürünleriyle evinize ve çeyizinize kaliteyi getiren PENELOPE, yeni evlenecek çiftlere sağlıklı bir uyku vaat ediyor.

Şık görünümü ve hesaplı fiyatıyla çeyizinizin ayrılmaz bir parçası olacak PENELOPE Silky yorganlar, konforun yanında estetikten vazgeçemeyen gelin adayları için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Uyurken teninde yumuşaklığı hissetmek isteyenler için üretilmiş özel kumaşı ile uykuya ipeksi bir boyut katan PENELOPE Silky, sadece 3 denye lif kalınlığı ile sadece 840 gr ağırlığında.

PENELOPE Silky yorganlar, bu kadar hafif olması sayesinde uykuda yorgan ile boğuşmaya son vererek sakin ve huzurlu bir gece geçirmenizi sağlıyor. PENELOPE’nin en sevilen ürünlerden biri olan PENELOPE Silky yorganlara tüm PENELOPE Mağazaları’ndan ve PENELOPE Club’lardan sadece 268 TL’ye ulaşabilirsiniz…Üstelik Battal boy seçeneğiyle.

Ayrıca PENELOPE Silky yorganlarına ve diğer tüm PENELOPE ürünlerine www.uykumgeldi.com adresinden de sahip olabilirsiniz...

Doğal ve kaliteli uykuyu garantileyen MAYA TEKSTİL’in en güçlü markası PENELOPE’nin “çeyiz” ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.mayatekstil.com, www.pnlp.com web adresi ziyaret edilebilir ya da 0 (216) 561 20 02 numaralı telefon arayabilirsiniz.
0 yorum: