Jival’den Gelinlere Pırlanta İştihamı Gelinlere Pırlanta Yakışır!

Jival’den Gelinlere Pırlanta İştihamı

Gelinlere Pırlanta Yakışır!
Jival, aşkın ve sonsuz birlikteliğin en güzel simgesi birbirinden şık ve ışıl ışıl parlayan pırlanta setleri gelinlerin beğenisine sunuyor…
Bahar aylarının gelmesiyle birlikte düğünler de başladı. Mücevher sektörünün parlayan yıldızı Jival, gelin adaylarını bu en özel günlerinde de yalnız bırakmıyor. İlkbahar ve yaz aylarında düğün hazırlığı içinde olan gelinler için Jival; beyaz altın ve pırlantadan oluşan eşsiz bir koleksiyon hazırlayarak, gelinlerin şıklığını tamamlamaya hazırlanıyor. Jival; kadınların ve özellikle gelin adaylarının en çok tercih ettiği pırlanta ile beyaz altını birleştirdiği koleksiyonuyla gelinlere sadeliği ve ihtişamı bir arada sunuyor.

Jival tasarım ekibinin dünya moda trendleri doğrultusunda hazırladığı pırlanta modeller arasında her gelinliğe uygun, şık ve göz alıcı tasarımlar bulunuyor. Gelinlerin boyunlarını süsleyecek zarif gerdanlıklar, her zevke hitap eden gösterişli küpe ve bilekliklerden oluşan pırlanta seçenekleriyle Jival, evlenecek çiftlerin düğünlerine ışıltı katmaya devam ediyor.


0 yorum: