SEKTÖRÜNDE BİR İLK OLAN EĞLENCE MÜDÜRÜ POZİSYONUNA ONLINE BAŞVURULAR BAŞLIYORSEKTÖRÜNDE BİR İLK OLAN EĞLENCE MÜDÜRÜ POZİSYONUNA ONLINE BAŞVURULAR BAŞLIYOR

Perakende markası Jimmy Key’in başlattığı “10.000 TL Maaşla Çalışacak Eğlence Müdürü Aranıyor” pozisyonuna başvurular, 8 Nisan itibariyle turkiyenineneglencelisi.com  ve jimmykey.com ’dan online olarak yapılabilecek.
“Her ay 10.000 TL kazanmak istemez misiniz?”sorusuyla yola çıkan ve herkesin bir anda odak noktası olan iş fırsatı için başvurular, özellikle yurt dışından gelen online başvuru talepleri doğrultusunda 20 Nisan’a kadar uzatıldı. Jimmy Key Eğlence Müdürü olmak isteyen herkes turkiyenineneglencelisi.com ve jimmykey.com ‘da ki başvuru formunu doldurarak online olarak başvuru  yapabilecek.

“Eğlence Müdürü”  pozisyonuna başvurmanız için, çılgın, bağımsız ruhlu, sosyal medyaya hakim, kitlileri arkasından sürükleyebilen, ileri görüşlü, modern, eğlenceli olmanız yeterli.

2 yorum:

 1. Merhabalar! Jimmy Key Eglence Muduru finalistleri aciklandi. Bende bu 15 finalistin arasindayim. Bir blogger olarak ve blogunuzun bir takipcisi olarak sizden destek bekliyorum :) Cok tesekkur ederim!

  http://heswardrobe.blogspot.com/2012/05/jimmy-keyde-eglence-muduru-olmak.html


  Goze Sener
  His Wardrobe

  YanıtlaSil
 2. Paylaşımlar çok güzel,Nescafe makinası firması olarak artık biz de takipteyiz.

  YanıtlaSil