Dockers’tan tek şortta üç ayrı stil


Dockers®’ın çift taraflı giyilebilen khaki şortu pratik erkeklerin favorisi olacak. Bu orijinal şortun tek tarafı orijinal krem khaki renginde, diğer tarafı ise kareli. Düz renkli tarafı tercih ettiğinizde dilerseniz paçalarınızı kıvırarak kareli desenin görünmesini sağlayabilirsiniz. Kısacası tek bir Dockers® şortla üç ayrı stil yaratabilirsiniz. Farklı şort alternatifleri için de www.Dockers.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yazın çimlere oturup bohem bir pikniğe katılmak ya da tatilde antik bir kentin kalıntılarını keşfe çıkmak isterseniz, kareli bir şortu tercih etmeniz idealdir. Akşam üstü sevdiklerinizle bir yemeğe çıkıp ardından geceyi gündüze bağlamak istediğinizde ise düz renkli ve gereken eşyalarınızı alabilecek büyüklükte cepleri olan bir şort kurtarıcınız olacaktır. Keyifli bir hafta sonu gündüz caddelerde, cafelerde turlarken ise paçaları kıvrılan bir şortla hem şık hem de rahat bir görünüm sergileyebilirsiniz…
Şimdi sıkı durun! Bu üç ayrı stil için üç ayrı şort almanıza gerek yok. Bunun yerine Dockers®’ın çift taraflı giyilebilen tek bir şortunu alıp üç ayrı şekilde kullanabilirsiniz. Bu pratik şortun tek tarafı orijinal krem khaki renginde, diğer tarafı ise kareli. Düz renkli tarafı tercih ettiğinizde dilerseniz paçalarınızı kıvırarak kareli desenin görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece tek bir Dockers® şortla üç ayrı stil yaratabilirsiniz.
Yanınıza tek bir şort alıp tatile mi çıkmak istiyorsunuz? İşte size Dockers®’tan pratik çözüm!
Dockers® İlkbahar Yaz 2012 sezonunda geniş bir şort koleksiyonu sunuyor. Khaki şortların yanı sıra farklı kumaş alternatifleri, bol cepli kargo modeller, kareli ve düz modeller, kısa ve uzun boylarda ve farklı renk alternatifleriyle sunuluyor.
www.dockers.com adresinden tüm Dockers® şort modellerini görebilirsiniz.

0 yorum: