Guess’den 30. Yıla Özel %30 İndirim


Guess 30. yılını %30 indirim fırsatıyla taçlandırıyor.  Yeni sezon ürünlerinde geçerli olan kampanya, tüm dünya ile aynı anda ve yalnızca 30 Mayıs 2012 tarihinde geçerli oluyor. Sıcak yaz aylarında şıklığından ödün vermek istemeyen kadın ve erkekler kampanyadan yararlanmak için en yakın Guess mağazasına uğruyor.

Guess’in İlkbahar/ Yaz Koleksiyonu’nda pastel ve toprak renklerinden etkilenmiş, kum ve güneş ilhamlı tasarımlar dikkat çekiyor. Deri ve metal zincirlerle süslü elbiseler, krokodil desenli deri ceketlerle kullanılarak kadınsı bir görünüm yakalanıyor. Rock festival grafikleri ve etnik desenler ise t-shirtlere indie rock havası katıyor. Bebek mavisi ve beyaz skinny jeanler; indigo paçalarının bakır işlemeleri ve dantel detaylarıyla spor şık görünümler sunuyor.
30.yıla özel kapsül koleksiyonu…
Guess kapsül koleksiyonu ile dünyaca ünlü yıldızların giydiği en ikonik tasarımları yeniden hayata geçiriyor. Limitli sayıda üretilen 15 parçalık koleksiyonun içerisinde, yüksek bel, taşlanmış kot şort ve 1990’lı yıllarda Drew Barrymoreve Eva Herzigova tarafından giyilmiş çiçek desenli kot, 1991’de Eva Herzigova tarafından giyilen kolsuz gömlek ve 80’lerde Claudia Schiffer tarafından giyilmiş kırpılmış korsenin günümüze uyarlanmış hali yer alıyor. 1980 ve 90’lı yıllarda yapılan reklam kampanyalarında kullanılan tshirtler, Guess logosu ve “Seksi 30 Yıl” sloganıyla süslenereksınırlı sayıda satılıyor.0 yorum: