Janna Diamond'dan İz Bırakan AlyanslarJanna Diamond’dan İz Bırakan Alyanslar

Çiftlerin aşklarının en önemli sembollerindendir alyans. Yüzük parmağında ve insan hayatında bir ömürlük iz bırakan bu en önemli takıya ayrı bir özen gösteriyor Janna Diamond. Zarif çizgisini ve yaratıcı tasarımlarını alyanslarına taşıyarak, prestij arayan çiftlerin ilk seçeneği oluyor…


Evlilik öncesi yapılan alışverişlerde alyans seçimi büyük bir önem taşır. Çiftlerin birbirlerine sevgi sözlerinin göstergesi olan bu takılar, bütün bir ömür takılacağı için titizlikle seçilir. Yeni evleneceklerin gösterdiği özeni Janna Diamond da en az onlar kadar hissediyor ve el emeğiyle işliyor alyanslarını. Trend belirleyen benzersiz çizgilerin yaratıcısı Janna Diamond tasarımcıları, 2012’nin en güzel alyans modellerini görücüye çıkartıyor. 

Dikkat çeken ürünleri arasında beyaz altından tamtur alyans, beş taş, pırlanta ve baget alyanslar yer alan Janna Diamond’ın Erenköy, Kadıköy, Nautilus ve Cevahir mağazalarındaki uzman danışmanları, bu en anlamlı takıların seçimini evlenecekler için kolaylaştırıyor. 


0 yorum: