JİVAL’İN YENİ KOLEKSİYONU “LADY PETITE” BU YAZIN YENİ MODASI OLACAK


 


JİVAL’İN YENİ KOLEKSİYONU “LADY PETITE” BU YAZIN YENİ MODASI OLACAK
Bu yıl kadınlar tarafından büyük bir beğeniyle kullanılan, günlük kullanıma uygun rengârenk bileklikler ve kolyeler Jival’in yeni koleksiyonu Lady Petite’de…
 500 farklı çeşide sahip Lady Petite koleksiyonu; 18 ayar altın, mineli ve pırlantalı bileklikleriyle bu yazın en güzel renklerini taşıyor. İster tek ister birkaç bileklik bir arada kullanılabilen ve bileklikleri tamamlayan çok zarif kolyelerden oluşan bu koleksiyon her kadına kendi stilini yaratma olanağını da sunuyor. Lady Petite koleksiyonunun her parçası Jival patenti ve güvencesiyle 450 TL’den başlayan uygun fiyatlarıyla bu yaz da kadınların vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.
 Jival’in kendi bünyesinde hazırladığı Jival Magazin dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçen ünlü oyuncu Sinem Kobal tarafından seçilen ve tanıtılan “Lady Petite” koleksiyonu günlük hayatta şıklığından ödün vermeyen kadınların ilk tercihi olacak. Bu yaz özellikle kadınların plajlarda şıklığını tamamlayacak rengârenk bileklikler aynı zamanda zarif ışıltısıyla gece kullanım için de çok uygun.


0 yorum: