Capri Watch'un ışıltılı saat koleksiyonu Caprissima'da


“Caprissima” adını ve ruhunu Güney İtalya sahilinin en büyüleyici yerlerinden biri olan Capri adasından alıyor. 1950’li yıllarda Sofia Loren, Greta Garbo ve Audrey Hepburn gibi yıldızların gözde yazlık adresi olan Capri adasının ışıltılı, görkemli ve rengarenk dünyasını yansıtan birbirinden değişik takılar ve saatler Nişantaşı ve Alaçatı’nın yeni butiği “Caprissima”’da!
Pek çok ünlünün de tercihi olan Capri Watch & Co’nun koleksiyonu; çok şık bir takı gibi de kullanabileceğiniz ışıltılı saatlerden oluşuyor. Capri adasının renkli dünyasını yansıtan rengarenk Murano camlarıyla bezenmiş, İtalyan el işçiliğiyle tasarlanmış saatler bu yaz şıklığınıza stil de katacak! 1964 yılında Capri adasının en şık caddelerinden biri olan Via Camerelle’de ilk mağazası açılan Capri Watch & Co, 50 yılı aşkın süredir İtalyan bayanların vazgeçilmezi!
Yazlık kıyafetlerinizi benzersiz bir aksesuarla tamamlamak ya da sahilde şıklığınıza şıklık katmak için Capri Watch’un koleksiyonuna mutlaka göz atın!

Caprissima iletişim:
Nişantaşı mağazası: Reasürans Çarşısı Maçka Cad 35A/50 (Milli Reasürans Çarşısı, Üst Kat), Nişantaşı, Istanbul Telefon: 0212 296 35 95
Alaçatı mağazası: Cemaliye Cad. No: 28 Alaçatı, Çeşme

0 yorum: