Bayram Şıklığınız Clarks’tan..Bayram Şıklığınız Clarks’tan
İngilizlerin köklü ayakkabı markası Clarks, bayram şıklığını tamamlamak isteyenler için başlattığı kampanyasında bir ayakkabı alana ikinci ayakkabı veya çantayı yüzde 50 indirimli sunuyor. 
Konforlu ve şık adımların vazgeçilmez adresi Clarks, Şeker Bayramı’na özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında bir ayakkabı alana ikinci ayakkabı veya çanta yarı fiyatına ayakkabı severlere sunuluyor.
Ayakkabıları kadar çantalarıyla da adından söz ettiren Clarks, yüzde yüz deri ürünleri, aksesuarları ve sezonun trend renkleriyle göz kamaştırıyor. Bayram şıklığını tamamlayacak çantalar Clarks’tan bir şık ayakkabı alan herkese yüzde 50 indirimli.
 
Bilekleri ortaya çıkaran detaylardan delikli desenlere, Liberty’nin çiçek baskılarından bant ve tokalarla süslenmiş tobuklu ve dolgu topuk tabanlarına kadar geniş bir model yelpazesine sahip Clarks, günün moda çizgilerini taşıyor.  
Clarks, çölden esinlenen tonları ve yazın canlı renklerinden oluşan geniş renk paletiyle bayramda da şık görünmek isteyen ayakkabı tutkunlarının adresi olacak.
www.clarks.com.tr
Palladium AVM, Akbatı AVM, Buyaka AVM, Anka Mall AVM ve seçkin mağazalarda…

0 yorum: