INIESTA'NIN YENİ KRAMPONU: NIKE CTR360 MAESTRI III


 YENİ NIKE CTR360 MAESTRI III FUTBOLUN OYUN KURUCULARI İÇİN TASARLANDI

Oyuncuların maçın kontrolünü ele geçirmeleri için Nike CTR360 yenilendi.
Nike’ın baştan aşağıya yenilenen CTR 360 Maestri III kramponları, maçın temposunu belirlemek isteyen oyunculara göre tasarlandı. CTR 360 Maestri III, top kontrolünü, dolayısıyla maçın kontrolünü arttırmak için yenilikçi performans özelliklerine güvenen orta saha oyuncuları tarafından tercih ediliyor.
Yeni CTR 360 Maestri III’ü giyecek usta orta saha oyuncuların arasında FC Barselona’dan Andres Iniesta ve yeni nesil oyunculardan Arsenalli Jack Wilshere ve Brezilyalı Ganso yer alıyor. 
Yeni CTR360 Maestri III kramponlarının yeni tasarımı hem hafif hem de daha iyi top kontrolü, tutuş, destek ve rahatlık sağlıyor. Kesin dokunuş ve dayanıklılık için yeni nesil Kanga-Lite sentetik malzemeden üretilen yeni kramponlar kuru veya yağmurlu hava koşullarında aynı düzeyde kontrol sağlayan ACC (All Conditions Control) teknolojisi içeriyor.
Yenilikler arasında, ayağın kemer kısmını sararak topla teması maksimize etmek ve topu hatasız karşılamak ve pas vermek için irili ufaklı kanatlar içeren şeritlerin kullanıldığı 3 boyutlu kontrol yastığı yer alıyor.
Asimetrik bağ sistemi top kontrolü için kullanılan alanı genişletirken, yeni tasarım dokunuş hassasiyetini arttırıyor. Ayağın orta bölgesindeki çukurlu doku sürtünmeyi arttırarak oyunculara daha iyi kontrol ve dokunuş sağlıyor.

Yeni ve daha duyarlı plaka 360 derecelik çivi düzenine sahip. Kramponların orta bölgesinde yuvarlatılmış çiviler, yan taraflarında ise keskin çiviler yer alıyor. Bu çivi yapısı maksimum rahatlık sağlarken orta saha oyuncusunun sahadaki sürekli dönüş ve makasları için biçilmiş kaftan.

0 yorum: