SEZONUN GÖZDE RENGİ LAVANTANIN CAZİBESİNE KAPILACAKSINIZSEZONUN GÖZDE RENGİ LAVANTANIN
CAZİBESİNE KAPILACAKSINIZ
Soft renklerin hakim olacağı 2012 yılı Sonbahar makyaj modasındaki hakimiyetini ilan eden lavanta rengi, buzlu pırıltılar ile birlikte çarpıcı bir etki oluşturuyor. Golden Rose ürünleri ile lavanta ve ametist ışıltılı mücevher tonları özellikle gözleri belirginleştiriyor. Lavanta renginin yumuşak etkisi sofistike bir görünüm yaratırken, mor renginin asaleti de gözlerdeki ve tırnaklardaki cazibeyi ön plana çıkarıyor.
Golden Rose, trend yaratan ürünleriyle hem gözlerde hem de tırnaklardaki cazibeyi ön plana çıkarıyor. Golden Rose makyaj uzmanlarının da bu sezon için ilk seçimlerinden olan lavanta, feminen ayrıntılarda derinlik kazanıyor.
Gözlerde modern gölgeler
Leylak rengiyle 2012 yılının makyaj modasında ön plana çıkan Golden Rose Silky Touch Pearl Eyeshadow, gözlerde gizemli bir görünüm sağlarken, bakışlarınıza derinlik katıyor. Pratik kullanım için tasarlanan küçük kutusu ile makyaj çantasında kolaylıkla taşıyabileceğiniz Golden Rose Silky Touch Pearl farın birbirinden farklı 34 rengi bulunuyor. Fiyat: 9.50 TL
Lavanta renginin gözlerde oluşturacağı muhteşem kontrast için Golden Rose makyaj uzmanlarının önerisi, öncelikle kirpiklerin Golden Rose Cat Walk Mascara ile belirginleştirilmesi. Golden Rose Silky Touch Pearl Far’ın 206 numaralı ametist rengini göz kapağınıza uygulayarak, rengi kaşlarınıza doğru dağıtın. Golden Rose Silky Touch Pearl Far’ın 131 lavanta rengini ise, göz kenarlarınıza doğru ametist rengi ile karıştırarak modern gölgeler yakalayabilirsiniz.
Şık tasarımlı ambalajı ile Golden Rose Fantastic Color Oje, 180 numaralı lavanta rengiyle tırnaklardaki cazibeyi ön plana çıkarıyor. Fantastic Color Oje, içeriğindeki özel bileşenler sayesinde tırnaklara daha parlak bir görünüm kazandırırken, dayanıklı formülü ile uzun süreli kalıcılık sağlıyor. Fantastic Color Oje’nin özel tasarlanan fırça yapısı ile kolay sürülmesini, tırnaklarda ojenin daha çabuk kurumasını sağlıyor. Fiyat 3,50 TL.

Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından, parfümerilerden satın alabileceğiniz Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 yorum: