Sıra Dışı Bir Parfüm ; Siren Ertan İstanbul “altincicadde.com” ‘da !


 Sıra Dışı Bir Parfüm ; Siren Ertan İstanbul  “altincicadde.com” ‘da !

Başarılı moda tasarımcısı Siren Ertan’ın büyük bir gizlilik ve titizlikle hazırladığı adını taşıyan parfümü ‘Siren Ertan İstanbul’, tasarım ürünlerinden vazgeçemeyenlerin yeni buluşma noktası ‘altincicadde.com’ da satışa sunuluyor. 

Kullanıldığı andan itibaren vazgeçilmeziniz olmaya aday “Siren Ertan İstanbul” tepe notlarında elma, incir, gibi hafif meyve kokuları, orta notlarında; Madagaskar vanilya çiçeği, Grasse yasemini, Guaiac ağacı, Sedir ağacı, Patchouly gibi değerli ağaç kökleri, dip notlarında ise; amber, beyaz misk, karamel, rezene ve sandal ağacı aromalarıyla pekişerek sihirli bir etki yaratıyor. 
Klasik ve çağdaş çizgilerin bir arada kullanıldığı “Siren Ertan İstanbul” şişeleri, kadınların parıltılı tarafını ortaya koyan tasarımıyla dikkat çekiyor. Şık ve sevimli şisesi ile kadınları hemen kendine çeken ve şişeye takılı fuşya püskül, tasarımcının sevdası olan “haute couture”e bir gönderme yapıyor. Siren Ertan parfümünün profilini “modadan hoşlanan, ne istediğini bilen, aktif milenyum kadınına romantik, çekici ve muzip tatlar katacak sıradışı bir parfüm” olarak tanımlıyor.
 Üstün kalıcılığa sahip, insana mutluluk veren, kokusuyla erkeklerin ilgisi çeken ve dört mevsim boyunca gece gündüz kullanıma uygun olan “Siren Ertan İstanbul”  altıncicadde.com’da sizleri bekliyor!
 Doğan Online, Aralık Derneği kurucusu Elif Dürüst ve altincicadde.com Genel Müdürü Başak İlhan ortaklığıyla kurulan, pazarlama müdürlüğü görevini Gözde Alemli’nin üstlendiği ev ve dekorasyon online alışveriş sitesi altincicadde.comile yaşam alanlarınızı farklılaştırabilecek, günlük hayatınızın parçası olabilecek farklı özgün tasarımlara sahip ürünlerle tarzınızı evinize yansıtabileceksiniz.

0 yorum: